Nasi lekarze

Dr. Oleksandr Dikhtiarenko

Dr Aleksander Diachtiarenko, urodzony w Czerkasach, jest wybitnym ginekologiem-położnikiem o uznanej karierze w patologii szyjki macicy. Ukończył z wyróżnieniem farmację i medycynę, posiada bogate doświadczenie w minimalnie inwazyjnych procedurach ginekologicznych.

Fluent in English, Ukrainian,Polish and Russian, he’s dedicated to healthcare management and continuous medical education.

avicena doctors (2)

Dr. N. Med. Piotr Sysło

Specjalista ginekologii i położnictwa, onkologii ginekologicznej. Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada tytuł doktora nauk medycznych. Ponad 30 letnie doświadczenie zawodowe. Do swojej pracy podchodzi z pasją i poświęceniem. Uczestniczy na bieżąco w sympozjach, kursach i konferencjach gdzie może połączyć swoje wieloletnie doświadczenie kliniczne i zabiegowe z pasją do rozwoju osobistego, która jest motywowana chęcią pomocy dla swoich pacjentek. Od kilku lat specjalizuje się także w zabiegach ginekologii estetycznej wdrażając najnowocześniejszy system leczenia laserowego Fotona – IntimaLase i IncontiLase.

avicena doctors (1)

Dr. Paweł Barański

Specjalista Ginekologii i Położnictwa.
Od ponad 10 lat związany z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym, gdzie w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa pracował na stanowisku starszego asystenta. Dyplomowany Menedżer Ochrony Zdrowia.

Paweł Barański zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób ginekologicznych żeńskiego układu płciowego oraz położnictwem. Wykonuje badania w zakresie diagnostyki prenatalnej. Posiada międzynarodowy certyfikat ultrasonograficzny: The Fetal Medicine Foundation (FMF). Prowadzi diagnostykę ultrasonograficzną I trymestru ciąży z kalkulacją ryzyka występowania najczęstszych zespołów genetycznych, wykonuje badania II i III trymestru ciąży, z oceną budowy anatomicznej płodu, oraz badania dopplerowskie.

Paweł Barański wykonuje zabiegi operacyjne z wykorzystaniem nowoczesnych endoskopowych metod obrazowania stosując najnowsze techniki operacyjne. Specjalizuje się w diagnostyce kolposkopowej, leczeniu laparoskopowym, histeroskopii operacyjnej oraz wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Paweł Barański przez wiele lat był nauczycielem akademickim, prowadził seminaria oraz ćwiczenia dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

lek.-Baranski

Dr. Hanna Tsvira

Lekarz internista. W 2020 roku ukończyłam studia na wydziale medycznym, a w 2023 roku uzyskałam prawo do praktyki zawodowej w Polsce. Specjalizuję się w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, trawiennego oraz układu mięśniowo-szkieletowego. Regularnie uczestniczę w dodatkowych szkoleniach, w szczególności w 2024 roku zdobyłam dyplom z ultrasonografii narządów jamy brzusznej, tarczycy i naczyń.

DSC_0190

Dr. Natalia Gwiazda

Natalia Gwiazda jest lekarzem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, ukończyła również studia podyplomowe z medycyny estetycznej.Tytuł lekarza otrzymała w 2018 roku na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od kilku lat regularnie uczestniczy w szkoleniach w zakresie medycyny estetycznej oraz medycyny rodzinnej i podnosi swoje kwalifikacje, by jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Studia podyplomowe z medycyny estetycznej ukończyła na Akademii Śląskiej w 2022 roku W swojej pracy kładzie nacisk na naturalne efekty, indywidualne podejście do pacjenta oraz anti-aging, czyli profilaktykę przeciw starzeniu się skóry. 

Pani doktor przyjmuje pacjentów polskojęzycznych. 

039N

Dr. Daria Gorawska

Na codzień pracuje jako lekarz rezydent w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne z zakresu dermatologii i wenerologii. Wykonuję dermatoskopową ocenę zmian skórnych, jak również zabiegi z zakresu dermatochirurgii, (usuwanie znamion skórnych), medycyny estetycznej z użyciem toksyny botulinowej oraz osocza bogatopłytkowego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej .